بله کاملا درست هست اين عنوان رو که نوشتم لطفا متن رو کامل بخونيد

خيلي زودتر از وقت خودش اومده و به نظر مياد يک دور مسائل رو براي خانم منشي تعريف کرده ، ميگه ببخشيد اگه پراکنده حرف مي زنم آخه خيلي حرف دارم ، بيشتر اون حرف مي زنه يه وقتايي هم من مي پرسم .

از خواستگاري تا عروسي کلا يک ماه طول کشيده ، چهار ساله ازدواج کردن تا الان چهارتا قهر اساسي 5-6 ماهه و ترک منزل تجربه شده و يک بچه 2/5 ساله دارن که تو هيچ کدوم از قهرها پدر اجازه نداده مادر بچه رو با خودش ببره يا حتي ملاقاتش کنه . معتقده زن من بچه هاي خواهرش رو بيشتر از بچه ي خودش دوست داره !!!!! بارها خانواده ها با هم درگير شدن و حرمت شکني کردن ، مادرشوهر و خواهرشوهر همچنان طبق زمان قارقار ميرزا اجازه به پا کردن آشوب رو دارن و بايد ازش چشم پوشي بشه ، همسر مدير ساختمان بعد از آخرين درگيري اعلام کرده : تو هم اين زن رو راه بدي من راهش نمي دم : ، بچه الان دست مادرشوهر هست و فعلا اجازه ملاقات به مادر رو نمي ده و معتقده بايد تنبيه بشه ، طلاق هم نمي ده تا زنش موهاش رنگ دندوناش بشه و

شکل گيري رهاشدگي و احساس طرد شدن در بچه

مرز نداشتن ، اجازه دخالت کردن به هر کسي که سر روي بدن داره و مي تونه حرف بزنه داده شده 

نداشتن مهارت شنيدن و شنيده شدن و گفتگو کردن

نداشتن مهارت حل مساله 

نداشتن مهارتهاي زندگي شويي 

تله هاي فکري مثل ذهن خواني و فاجعه سازي و .

قرار شده با واسطه اي هماهنگ کنه تا خانم رو ملاقات کنم .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ حمید هیراد / دانلود آهنگ و فول آلبوم حمید هیراد مهاجر موزیک| دانلود آهنگ های محبوب سایت درسی علیرضا مختاری Adam وبسايت شهرستان پونه پلاس تو چه دانی قلمِ صُنع به نامت چه نوشت؟ دستپخت ویژه ایرانی غرق ِشيرين